Вітання Матерів-героїнь

Дата: 13.05.2021 21:40

Для жінки бути мамою – це найпочесніше із звань і наймиліше із імен. Сторицею зростає честь називатися Матір’ю-героїнею. Але щоб мати таке звання, потрібно не лише народити п’ятеро та більше дітей, але й прикласти титанічних зусиль, аби виростити з них добрих, чуйних, дбайливих людей, дати освіту, допомогти стати на ноги.

В нашій громаді 31 жінка удостоєна почесного звання України «Мати-героїня». Це жінки, які усе своє життя поклали на олтар материнства. Важко працюючи у колгоспах, на підприємствах, в соціальних установах, тримаючи господарства, ці Матусі знаходили сили і час на гідне виховання  своїх дітей.

Це цвіт і гордість нашої Батьківщини!

З нагоди Дня Матері Миропільська селищна рада привітала Матерів-героїнь. На їхню честь викладачі та вихованці Миропільської школи мистецтв підготували концертну програму. Селищний голова Світлана Власюк привітала жінок, подякувала їм за їх життєвий подвиг та побажала міцного здоров’я, щирої поваги й шани від дітей, миру і злагоди – у родинах і в Україні.

За сприяння депутата обласної ради Ігоря Ходака усім Матерям-героїням вручено пам’ятні подарунки.

Доземний уклін, довічна шана і вдячність Вам, любі Матусі!