Громадські слухання

Дата: 29.05.2021 21:21

28 травня в Миропільській селищній раді, згідно рішення сесії та з ініціативи селищної ради,  відбулися громадські обговорення щодо можливості здійснення на території Миропільської територіальної громади (земельні ділянки: площею 2,9329 га – кадастровий номер 1821455600:01:000:0437; площею 4,1325 га – кадастровий номер  1821455600:01:001:0281,  площею 0,4557 га – кадастровий номер  1821455600:01:001:0280) діяльності з переробки або сортування твердих побутових відходів, його впливу на довкілля, епідеміологічне благополуччя  та здоров’я населення. Дані слухання не є такими, що проходять у рамках оцінки впливу на довкілля, а проводились з метою врахування думки жителів смт. Миропіль з вищезазначеного питання.В результаті громадських обговорень були прийняті наступні рішення (передаємо дослівно):

"1. Заборонити створення сміттєпереробного заводу на земельних ділянках, кадастрові номери яких вказані у темі громадських слухань.
2. Вимагати від селищного голови та депутатського корпусу звернутися з листами до районної, обласної адміністрацій та до Житомирського управління екології та природніх ресурсів, у яких висвітлити негативну думку громади з приводу функціонування будь-яких смітєпереробних підприємств на території селища".

Матеріали відеофіксації громадських слухань можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ

Копію протоколу проведення громадських слухань буде оприлюднено, згідно законодавства, не пізніше 5 робочих днів з дня проведення слухань в місці проведення громадських слухань і на офіційному вебсайті Ради.