1 червня - День захисту дітей: Свято маленьких громадян

Дата: 01.06.2021 20:15

У перший день літа щорічно відзначається найщасливіше, найоптимістичніше свято – Міжнародний день захисту дітей.

Сім’я - це найвища цінність у сучасному суспільстві. Кожна дитина мріє бути щасливою, рости в любові і знати, що її завжди підтримають, люблять і поважають.

Піклуватись про дитину, створювати  гідні умови для її повноцінного розвитку – це обов’язки кожної   родини.  У нашій громаді функціонує Служба  у справах дітей, завданням якої  є захист прав і свобод кожної дитини від насильства та профілактика безпритульності. Відзначення Свята дитинства пройшло у різних локаціях селища та громади.

Напередодні свята попрощалися зі своїми садочками майбутні першокласники. Завдяки старанням вихователів та батьків, дітки отримали найяскравіші емоції, незабутній святковий настрій.

Символічно, що саме у цей день святкує свій День народження Миропільський центр розвитку дитини – берегиня дитячого щастя. Вітаємо вихованців та вихователів! Бажаємо завжди залишатися радісними, натхненними та здоровими!

1 червня у трьох освітніх закладах розпочали свою роботу пришкільні табори організованого дозвілля. Цікаві активності, мандрівки та ігрові забави будуть тривати протягом двох тижнів. Дітки будуть забезпечені буфетним харчуванням.

Веселі розваги для дітей організували працівники культури с. Дертка. Малечу порадували  різноманітними конкурсами та іграми. Проаналізували випадки правопорушень серед казкових героїв, позмагатися в вікторинах, скуштувати смачної каші та солодощів. За спонсорську допомогу жителі села дякують селищній раді, ФОП Ромах Н., Молодоженя І., Сукальській О.

Неперевершені враження отримали діти від свята, організованого 10-м ТВУЗ. Ігри, конкурси, розваги, подарунки, весела музика – все це дало можливість дітям відчути себе справжніми іменинниками!

Зі святом вас, дорогі діти! Здоров’я, миру і злагоди вашим родинам! Віримо, що кожен з вас знайде своє покликання у житті: той шлях, під час проходження якого і батьки, і рідна країна будуть піклуватися про вас і пишатися вами!