Щодо дотримання "Правил благоустрою"

Дата: 30.06.2021 17:08

Шановні мешканці громади!

Нагадуємо, що на території Миропільської ТГ діють "Правила благоустрою", затверджені рішенням 4-ї сесії Миропільської селищної ради від 26 березня 2021року.
Згідно з даними правилами, благоустрій присадибних ділянок та прилеглої до присадибної ділянки території здійснює власник або користувач цієї ділянки.
Прилегла територія, утримання якої покладається на власників чи користувачів земельної ділянки складає не менше 15 м від межі земельної ділянки та до проїжджої частини вулиці.
Незабаром комісія (склад якої затверджений виконавчим комітетом Миропільської селищної ради) почне перевірку щодо виконання вищевказаного правила благоустрою. Просимо всіх власників та користувачів земельних ділянок прибрати свої прилеглі території.
Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу.