"Ще не день, то свято": 5 липня - День працелюба!

Дата: 05.07.2021 15:22

Відкриваємо рубрику "Що не день, то свято", в якій будемо висвітлювати відзначення святкових днів в Україні та світі.

Сьогодні День працелюба, або трудоголіка! Це свято людей, які обожнюють  працювати. Вони не можуть байдикувати: робота і задоволення для таких людей – одне і те ж.

Бариста - щоранку заварює ароматну каву і подає її зі своїм гарним настроєм; флорист – доглядає за квітами, аби порадувати нас кольоровими ліліями та трояндами; продавці –  з посмішкою допомагають нам у виборі того чи іншого товару; водій кермує із піснею на вустах; лікар проблеми кожного пацієнта пропускає через своє серце; учитель до пізньої пори вчитується у роботи учнів, щоб допомогти їм опанувати науку; домогосподарка з любов’ю і натхненням готує смачні страви... Кожен є працелюбом, бо вкладає у свою працю  душу і намагається виконувати все якісно.

Тож щиро вітаємо усіх з цим святом! Бажаємо сил і натхнення, міцного здоров’я, нескінченної енергії, море позитиву, високих успіхів у справах, хай кожен день повниться гарним настроєм і бажаним результатом!

Випадкові фото справжніх працелюбів: