Миропільська територіальна громада

"Що не день, то свято": 8 липня - День родини

Дата: 08.07.2021 10:22
Кількість переглядів: 1545

Ми продовжуємо нашу рубрику «Що не день,то свято» і сьогодні святкуємо День родини!

День родини  в Україні – відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Важливим є те, що цього дня православна церква відзначає День пам’яті святих Петра і Февроніїї – покровителів сім’ї  та любові. Ця пара є зразком християнського шлюбу.

Сьогоднішній день варто провести у колі сім’ї в рідній домівці. Це найкращий час для домашніх чаювань, теплих розмов, приємних спогадів, перегляду фотоальбому або давнього домашнього відео. Не забудьте про ніжні обійми – без них ніяк, а якщо ви далеко від своїх рідних, то беріть до рук гаджет і мерщій телефонуйте, нехай із ваших вуст прозвучать найтепліші і найприємніші слова.

Справжня цінність у житті — це рідні та близькі люди. Вітаємо з Днем родини та бажаємо взаєморозуміння, щастя, веселкових планів і безлічі цікавих занять. Нехай родина завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в труднощах. Любові, краси, світлого майбутнього, достатку і спільного яскравих вражень!

До Вашої уваги декілька фото щасливих родин (світлини взяті із соціальних мереж та архіві місцевих фотографів)