Зустріч з жителями Малої Козари та Пилипо-Кошари

Дата: 08.07.2021 20:24

Сьогодні відбулись зустрічі селищної голови із жителями сіл Мала Козара та Пилипо-Кошара. Разом із старостою Володимиром Назаруком  Світлана Вікторівна вислухала та взяла до уваги нагальні проблеми селян, серед яких: дотримання «Правил благоустрою», підвезення рейсовим автобусом, освітлення вулиць, потреба в ремонті клубу в Пилипо-Кошарі, а також земельні питання.

Голова та староста відвідали виробництво, на функціонування якого поскаржилися жителі Пилипів. На даному підприємстві ведеться діяльність з вироблення деревинного вугілля та здійснюються викиди в атмосферу. Хоча власник має дозволи Управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА  2016 року, проте дим, який виходить із труб, впливає на здоров'я людей. Представникам власника підприємства було зроблено зауваження щодо необхідності модернізації димарів та системи викидів. Сподіваємось, що звернення буде почуте.

Також з мешканцями сіл були обговорені позитивні корткострокові перспективи: ефективна робота дільничих та представників Нацполіції, капітальний ремонт дороги сполученням Мала Козара – Миропіль, організоване підвезення дітей до дитячого садка, проведення оптоволоконної Інтернет-мережі.