"Що не день, то свято": 12 липня - День фотографа

Дата: 12.07.2021 13:53

Щорічно 12 липня відзначається День фотографа. Проголосив його сам Папа Римський в день вшанування святої Вероніки, яка вважається покровителькою фотографії.

Зараз кожен сам собі фотограф, але є й ті, хто займається ремеслом фотографії професійно, чиї знімки красуються на обкладинках глянцю і в наших сімейних альбомах. У День фотографа вітають і тих, хто зробив незабутні знімки на наших випускних, днях народження, весіллях і тих, чию творчість приховують сторінки наших паспортів.

Нехай у Вас, знавців кращих ракурсів, приборкувачів фокуса та експозиції, завжди буде місце на карті пам’яті, заряд на акумуляторі та посмішки в об`єктивах. А ви, читачі, здається, давно не фотографувалися! Набирайте знайомих фотографів, вітайте і замовляйте фотосесію!

*Цікавий факт:

Народження першої фотографії відбулося в 1826 році завдяки Жозефу Нісефору Ньєпсу. Цілих 8 годин трудився француз над першим знімком. Тепер світ знає фото, яке носить назву «Вид з вікна».

На фото - відомі у Мирополі фотографи.