З Днем бухгалтера!!!

Дата: 16.07.2021 12:47

Бухгалтери відзначають своє професійне  свято двічі на рік. Як міжнародне - 10 листопада, а щоб висловити повагу працівникам вітчизняних бухгалтерій, 18 червня 2004 року Президент України затвердив дату святкування Дня бухгалтера України – 16 липня.

Цей День відзначається викладачами, студентами, випускниками профільних навчальних закладів, а також аудиторами, колишніми і чинними співробітниками приватних і державних організацій.

Професія бухгалтера є найбільш вимогливою на сьогоднішній день у сфері фінансів та економіки. Навіть у найменшій компанії посада бухгалтера є обов'язковою, оскільки фахівець проводить касові операції, розраховує заробітну плату співробітників, податкові відрахування, собівартість продукції та оклади.

Бухгалтер — це завжди кваліфікований фахівець, який досконало знає та орієнтується в законодавстві, а також майстерно володіє спеціальними знаннями та користується заслуженою повагою в компанії.

Вітаємо наших шановних бухгалтерів! Бажаємо, щоб робота завжди була в радість. Щоб дебет і кредит завжди сходилися, і щоб між ними не було непорозуміння і нестикування. Бажаємо достатку, стабільної зарплати. Нехай баланси, річні звіти та стоси документів і відомостей не зможуть зробити ваше життя нудним і одноманітним. Завжди знаходьте в усьому позитив і радійте життю, роботі та спілкуванню. Щастя, здоров'я і гарного настрою!