Повідомлення про формування Молодіжної ради

Дата: 12.08.2021 14:39

Затверджено

розпорядженням № від 11.08.2021 р.

про установчі збори Молодіжної ради Миропільської селищної ради

Запрошуємо молодих, активних, творчих, небайдужих до участі в установчих зборах з формування складу Молодіжної ради Миропільської селищної ради.

Установчі збори, на яких буде обрано членів Молодіжної ради, відбудуться 31 серпня 2021 року  об 11 годині в актовій залі Миропільської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 38, смт. Миропіль.

Згідно Положення, увійти до складу Молодіжної ради може молода людина – мешканець Миропільської територіальної громади, віком від 14 до 35 років, що постійно проживає на території громади.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді мають подати такі документи:

- ЗАЯВУ;

- підписи 10 молодих жителів громади (14-35 років) на підтримку кандидата у членство в Молодіжній раді (зразок бланку)

- копію паспорта громадянина України.

Оригінали документів можна подати у Миропільську селищну раду за адресою: смт. Миропіль, вул. Центральна, 38, а відскановані якісні копії надіслати на електронну скриньку myropil_sel.r@i.ua до 18 год. 27 серпня. Телефон контактної особи: 097 133 8328.

Чекаємо молодь для співпраці та ефективної реалізації молодіжної політики у громаді. Бажано, щоб до складу ради увійшли представники усіх населених пунктів та установ і організацій, де працюють молоді люди.

Більше про те, що таке Молодіжна рада і як вона діє можна дізнатися з

Презентації в рамках проекту

“Створення дієвої моделі участі молоді на
локальному рівні”