Пожежу на сміттєзвалищі ліквідовано!

Дата: 18.08.2021 16:58

Нещодавно в Мирополі сталося лихо – загорілося сміттєзвалище, що могло потягнути за собою важкі наслідки для природи та населення.

Як повідомили рятувальники, вогонь зайнявся близько 22 години вечора  15 серпня. На місце одразу прибула пожежна рятувальна служба, а також  завідуючий сміттєзвалищем Степ’юк Петро Миколайович і начальник комунального підприємства «Миропільське» Васильчук Дмитро Олександрович. Вогонь спочатку було погашено частково. Вранці на підмогу приїхала ще одна пожежна машина. Також для  підвозу води було надано пожежну машину від 10 ТВУЗу. ТОВ «Полонне Агро» допомогло у боротьбі з вогнем КамАЗом  і трактором. Суттєву допомогу тримали від приватного підприємця заправки "Калина" Дейсана Миколи Миколайовича, який надав благодійно 200 літрів бензину для заправки пожежних машин.

«Спрацьовано на відмінно!» - стверджує Дмитро Олександрович.

Остаточно пожежу було ліквідовано  близько 16.00 16 серпня.

Дякуємо команді рятувальників на чолі з Болатюком Богданом Миколайовичом, які попри велику небезпеку, самовіддано ліквідовували пожежу. Щиру вдячність висловлюємо керівництву та екіпажам військової частини і «Полонне Агро» за надану технічну допомогу. Вдячні за небайдужість та допомогу Дейсана Миколи Миколайовича.Також дякуємо Васильчуку Дмитру Олександровичу та Степ’юку Петру Миколайовичу, що постійно перебували на місці лиха та тримали усе під контролем.