З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2021 15:02

День Державного Прапора України – державне свято. Відзначається щорічно 23 серпня. Воно є відносно новим і було засноване указом другого президента України Леоніда Кучми "Про День Державного Прапора України" від 23 серпня 2004 року. Встановлено свято з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

Державний прапор України  затверджений Верховною Радою 28 січня 1992 року. Це стяг із двох горизонтальних смуг синього (вгорі) і жовтого (внизу) кольорів, з співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. Синя його смуга символізує ясне небо, а жовта золоті пшеничні ниви. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.

У громаді програма святкування Дня Державного Прапора була розпочата урочистим підняттям синьо-жовтого полотнища на центральній площі Мирополя.

Селищний голова Світлана Власюк та заступник Ірина Яцкова привітали зі святом  матерів загиблих воїнів АТО . Також відбувалася церемонія покладання квітів та оновлення прапорів на могилах героїв, які полягли захищаючи рідну землю від агресора.