З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 13:01

День Незалежності України — державне свято, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежности України, що прийнято вважати датою відновлення незалежної держави Україна.

У Миропільській громаді святкування Дня Незалежності України було грандіозним. Цей день запам’ятається усім позитивним настроєм, яскравими кольорами, щирими усмішками, смачними пирогами, витворами місцевих майстринь, гучним галасом дітлахів, конкурсами,турніром і неймовірними емоціями.

Святкування тривали увесь день. Після шахового турніру на площі відбувалися майстер-класи для дітей, наймолодших розважали аніматори від Максима та Наталі Харчуків, також малеча бавилася на батутах, смакувала солодкою ватою.

О 17 годині розпочалося Свято пирога, на якому свої кондитерські вироби представляли кухарки з усіх сіл громади, а також виставка-ярмарок народних майстрів та майстринь громади. Заходи тривали під  музичний супровід оркестру 10-го ТВУЗу.

Офіційна частина свята розпочалася виступом селищного голови Світлани Власюк. Голова громади привітала усіх з Днем Державного Прапора та прийдешнім Днем Незалежності, а також представила гостей свята та подякувала усім, хто сприяє розбудові громади.

З привітаннями миропільчанам та гостям виступив Василь Ходюк, редставник депутата Житомирської обласної ради Ігоря Ходака. Василь Іванович вручив громаді подарунок від депутата – сучасний багатофункціональний телевізор.

Відбулося нагородження переможців конкурсів до 30-річчя Незалежності. Зокрема грошові премії переможцям шахового турніру вручив Микола Васильович Кондратюк, керівник ТОВ «Печанівське». Пам’ятними подарунками були відзначені переможці та учасники Свята пирога та фотоконкурсу на патріотичну тематику.

Далі тривала концертна програма. Усі спостерігали за виступами  талановитих музикантів 10-го ТВУЗу, аматорських танцювальних та вокальних колективів, вихованців Миропільської школи мистецтв.

Кульмінацією свята став виступ вогняного шоу «Infinity», які подарували глядачам просто неперевершені враження. Спонсором видовища став надійний партнер громади – ТОВ «ПОЛОННЕ-АГРО»

А завершилося свято енергійною дискотекою.

Дякуємо усім організаторам та учасникам свята! Усім, хто долучився сприянням та безпосередньою працею до того, щоб Миропіль і уся громада відчули святковий настрій, піднесення та гордість за Батьківщину!