Громадське обговорення ескізу прапора Миропільської ТГ

Дата: 31.08.2021 20:05

Розпорядженням голови № 125 від 05 липня 2021 року було оголошено конкурс на створення офіційної символіки Миропільської селищної територіальної громади. На конкурс не було подано жодної роботи, які б відповідали Положенню про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Миропільської селищної територіальної громади, затвердженим вищезазначеним розпорядженням.

Робочою групою, до якої входили працівники культури і селищної ради Миропільщини, був розроблений макет прапора, який виноситься на обговорення громадськості і може бути затверджений на сесії, запланованій на 6 вересня 2021 року.

Опис прапора: зелений колір – ліси; синя стрічка по діагоналі – річка; жовтий колір – урожайні ниви, сірий колір – граніт.

Просимо долучитися до обговорення і надати свої пропозиції та зауваження на електронну адресу селищної ради myropil_sel.r@i.ua або за адресою: смт. Миропіль, вул. Центральна, 38 до 10 год. 06 вересня 2021 року.

Закликаємо також бути активними і взяти участь у розробленні герба та гімну Миропільської громади.