Вітаємо з Днем знань!
Ось і промайнуло літо, і двері шкіл знову широко розкриті для дітлахів, у коридорах знову гамір, а у класах учні з учителями знову подорожують країнами знань. Для найменших учнів цей день особливий, бо у них все вперше - перший дзвоник, перший клас, перша вчителька, перший урок.
День знань – одне з найголовніших свят – відповідальне, хвилююче і урочисте. Цей день наповнений доброзичливістю, щирим сміхом, привітливістю і довгоочікуваними зустрічами.
У нашій громаді свято пройшло урочисто і з хорошим настроєм. Подвір’я шкіл майоріло білими бантиками, різнобарв’ям величезних букетів та патріотичними кольорами. Першокласників вітали з новим етапом у їхньому житті, учнів з початком нового навчального року, а одинадцятикласників з останнім першовереснем.
За парти Миропільського ліцею цьогоріч сіло 456 учнів, філії «Колодяжненська гімназія» - 58, Миропільської загальноосвітньої школи – 155, Печанівського закладу – 180.
У цей день ми хочемо привітати усіх школярів, батьків та освітян. Бажаємо величезного бажання вчити і пізнавати! Дружньої атмосфери, цікавих подій, високих балів і постійного прагнення бути кращими, ніж вчора. Успіхів, удачі, здоров’я, терпіння та чудових результатів!
Фото зі свята у Миропільському ліцеї
Фото зі свята у Миропільській ЗОШ І-ІІІ ст.
Фото зі свята у філії Миропільського ліцею "Колодяженська гімназія"
Фото зі свята у Печанівській ЗЗСО І-ІІІ ст.