10 сесія 8-го скликання Миропільської селищної ради

Дата: 07.09.2021 15:31

6 вересня в приміщенні актової зали селищної ради відбулася 10-та сесія 8-го скликання під головуванням селищного голови Світлани Власюк. У роботі сесії взяли участь 17 депутатів, на розгляд було винесено 34 питання порядку денного.

На сесії було прийнято низку рішень. Зокрема, прийняті зміни до бюджету з його перевиконання, затверджено розпорядження селищного голови щодо змін у штатному розписі освітніх закладів громади. Також доповнено Правила благоустрою території громади, затверджені програми «Стимулювання економічного розвитку Миропільської територіальної громади» та «Охорони навколишнього природного середовища Миропільської селищної ради на 2021 – 2022 рр..», затверджені робочі проєкти по капітальних ремонтах дорожнього покриття трьох вулиць Мирополя.

Не було прийняте рішення щодо припинення договору оренди земельних ділянок ПТК ТОВ «Агромат», відповідно відхилений проєкт рішення про надання в оренду земельних ділянок ТОВ «Мінерал 2013». Таким чином, до бюджету громади все ще не будуть надходити кошти за оренду землі, на якій розташовані приватні будівля та споруди. На доопрацювання також відправлено рішення щодо затвердження прапору громади.

З рішеннями 10-ї сесії 8-го скликання можна буде детальніше ознайомитись на сайті, де вони будуть опубліковані протягом п’яти робочих днів.