До уваги підприємств громади!!! (ФОП - не стосується)

Дата: 15.09.2021 16:11

10 жовтня закінчується термін подання звіту про кінцевих бенефіціарних власників! За неподання звіту передбачені значні штрафи для керівників підприємств (від 17 до 51 тис.грн.)

Для подання звіту необхідно:

1. Заповнену реєстраційні форму 2 (доступна для сканування на сторінці Мін'юсту). Заповнюються сторінки 1, 2 та 5.

2. Нотаріально завірені копії паспортів засновників, всі сторінки. Якщо паспорт у вигляді ІД-картки, то копії подавати не потрібно.

3. Структура власності у схематичній формі (зразки можна подивитись в інтернеті).

Керівнику потрібно буде особисто відвідати державного реєстатора в Житомирській області(найближчі у Чуднові та Баранівці) і подати завчасно підготовлені документи або уповноважити на це іншу особу за довіреністю від підприємства.

Також можна скористатися послугами нотаріуса, який працює з цим реєстром за окрему плату внесення відомостей до реєстру.

У ЦНАПі Миропільської селищної ради можна отримати консультацію та допомогу у формуванні пакету документів.