ОГОЛОШЕННЯ – ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Дата: 02.09.2022 15:06
Кількість переглядів: 1945

Розуміємо, що на  дворі вже осінь та розпочато сезон збору врожаю, після якого кожен хоче навести порядок на своїх територіях. Але ми повинні розуміти, що спалювання сміття згубно впливає на навколишнє середовище та шкодить здоров’ю людей.

Спалювання хмизу, бур'яну, листя – заборонене Правилами благоустрою та законом!

Розділом 3 пунктом 3.2.5 Правил благоустрою території об’єднаної територіальної громади Миропільської  селищної ради, передбачено, що в осінній період, опале листя потрібно своєчасно збирати і вивозити (не допускати його спалювання) на спеціально відведенні місця, узгоджені з виконавчими органами селищної ради.

Розділом 4 пунктом 4.2.3 Правил благоустрою території об’єднаної територіальної громади Миропільської селищної ради, передбачено, що складання сміття та промислових відходів, листя, гілля та інше, вивезення їх у не визначені для цього місця, а також спалювання на території населених пунктів Миропільської ОТГ забороняється.

Відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні порушення, передбачено, що недотримання державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Бережімо наше здоров’я та довкілля!