Що не день, то свято: 21 вересня – День миру

Дата: 21.09.2021 17:09

Міжнародний день миру був заснований в 1981 році і святкується 21 вересня, а починаючи з 2002 року День миру відзначається в Україні, а символом його є білий голуб з оливковою гілкою.

Цей день присвячений ідеалам миру та покликаний змусити не тільки задуматися, але й зробити щось заради спокою на Землі.

Традиційно в закладах освіти проводять різноманітні заходи спрямовані на розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання патріотизму, любові до свого народу, поваги людей. Відбуваються виховні години, виставки малюнків, флешмоби та акції.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, коли земля не здригається від страшних вибухів та не ллються сльози горя й втрат. Бажаємо всім миру і злагоди в домівках, любові та тепла! Якнайшвидше почути слова: «Війна закінчилася!» і знати, що планетою панує мир!

Фото заходів до Дня миру, що проходили в освітніх закладах громади

Відеоролик флешмобу "Парасольки миру", який провівся в Миропільській ЗОШ І-ІІІст. https://youtu.be/1ApeYQ5CtOI