"Жовтий" рівень епідемічної небезпеки

Дата: 22.09.2021 21:49

За рішенням Державної комісії ТЕБ та НС, з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021 р. на території всієї України встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Таке рішення було ухвалене через погіршення епідеміологічної ситуації в Україні: за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%.

«Жовта» зона передбачає:

При «жовтому» рівні відвідування закладів освіти здобувачами освіти  дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з обов’язкових документів, які доводять, що вони вакциновані (двома або однією дозою) чи перехворіли на COVID-19.

Якщо в закладі освіти менш ніж 80% працівників, які мають один із необхідних документів, навчання має продовжуватися з використанням технологій дистанційного навчання.

Також у закладах освіти при «жовтому» рівні епідемічної небезпеки забороняється:

- відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш ніж 50% класів;

- проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

Повідомляємо, що на території нашої громади усі заклади освіти продовжать навчання у звичному (очному) режимі. В цілому з 217 працівників закладів щеплено двома та однією дозою вакцини 186 осіб, що становить 85,7 %.

У розрізі закладів:

- Миропільський ліцей – 86%;

- Філія «Колодяжненська гімназія» - 81%

- Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст. – 81%;

- Печанівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – 90%;

- Миропільський ЦРД – 83%;

- Колодяжненський ЗДО – 100%;

- Печанівський ЗДО – 85%;

- Паволоцький ЗДО – 100%;

- Миропільська мистецька школа – 80%

Принагідно наголошуємо, що єдиний ефективний спосіб захистити себе та своїх рідних від коронавірусної хвороби – це вакцинація, яка на сьогодні в Україні є безкоштовною та добровільною.