Що не день, то свято: 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2021 21:00

30 вересня вся Україна святкує День бібліотек. Указ № 471/98 про щорічне святкування було підписано Президентом України 14-го травня 1998-го року.

На сьогоднішній день в Україні функціонують близько 40 тисяч великих і малих бібліотек, в яких працює близько 53 тисячі бібліотекарів. Всеукраїнський день бібліотек – чудовий привід, аби відвідати «книжкове царство», познайомити своїх дітлахів із казками вашого дитинства або зануритися у світ фантастики наодинці – все це реалізувати можна у місцевих бібліотеках, зокрема в Миропільській центральній публічній бібліотеці. Вас там завжди радо зустріне пані Світлана: познайомить з різноманітністю книг та порадить новинки, яких, до речі, вдосталь. Відвідувачами цього закладу є люди всіх вікових категорій.

Висловлюємо величезну подяку і вдячність всім працівникам бібліотек за їх самовіддану працю! За те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями для всіх нас. Нехай у ваших бібліотеках завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги. Вітаємо!