З Днем працівників освіти!

Дата: 01.10.2021 16:24

Щорічно у першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають усі працівники освіти України. Учитель – особлива професія, адже педагоги присвячують життя роботі з дітьми незважаючи на жодні обставини і труднощі.

Зазвичай, напередодні свята у школах проводяться урочистості: скорочені уроки проводять старшокласники, педагогам вручають квіти, відбуваються шкільні концерти зі сценками-пародіями на вчителів, а також з уст дітей лунають теплі слова вдячності наставникам за їх нелегку працю.

За декілька днів до офіційної дати Дня працівників освіти селищна рада на чолі зі Світланою Власюк привітали працівників закладів освіти громади та вчителів-пенсіонерів.

Спасибі вам, наші милі і добрі вчителі, за вашу кропітку працю, за те, що даруєте дітям свої знання та любов! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів і безмежного терпіння! Нехай якомога частіше учні кажуть вам: «Дякую!»