"Помаранчева" зона - сигнальний рівень епідбезпеки

Дата: 13.10.2021 16:01

13 жовтня відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Миропільської селищної ради. Були обговорені питання посилення контролю за дотриманням карантинних обмежень у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації у громаді.

На сьогодні Житомирщина перебуває у «помаранчевій» карантинній зоні. Такий рівень епідемічної небезпеки  не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до «червоної» зони.

При запровадженні «червоного» рівня епідемічної небезпеки зберігаються всі попередні обмеження, а також забороняється:

- робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,

- робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,

- робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

- робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

- проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,

- робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Зазначені заборони не застосовуються, якщо 100% працівників та відвідувачів мають «зелений» COVID-сертифікат, цифровий сертифікат про негативний результат тесту чи про одужання.

В «червоній» зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.

Також повідомляємо, що у зв’язку зі збільшенням кількості хворих та контактних серед учасників освітнього процесу, внесено зміну до структури навчального року Миропільського ліцею та Печанівського ЗЗСО: осінні канікули розпочнуться з 18 жовтня.

Принагідно наголошуємо, що лише дотримання карантинних заходів та вакцинація здатні зупинити різке зростання кількості важкохворих серед населення.

Дотримуйтесь маскового режиму, імунізуйтесь і будьте здорові!