Подарунок 10-му ТВУЗу від ТОВ "ПОЛОННЕ-АГРО"

Дата: 21.10.2021 16:34

Особовий склад 10 ТВУЗ Держспецзв’язку висловлює щиру подяку колективу ТОВ “ПОЛОННЕ-АГРО” в особі Генерального директора ТИМОШЕНКА Валерія Петровича за привітання з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня козацтва та свята Покрови.

Понад сім років йде війна на Сході нашої країни. Щоденно військовослужбовці нашого підрозділу несуть нелегку службу в польових умовах по захисту миру та спокою нашої держави. Сушильна машинка BOSCH, подарована колективом ТОВ “ПОЛОННЕ-АГРО”, буде використовуватись для  покращення побутового обслуговування військовослужбовців, що виконують свій обов’язок у зоні проведення Операції об’єднаних сил та під час навчань.

Ваша добра воля, Валерію Петровичу, і докладені зусилля вашого колективу – це гідний внесок у нашу спільну патріотичну справу по збереженню миру в Україні та відновленню її територіальної цілісності. Сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому. Миру всім та міцного здоров’я.