З Днем автомобіліста і дорожника!

Дата: 31.10.2021 11:18

31 жовтня відзначають свято ті, хто не уявляють свого життя без автомобіля. В Україні цей день був закріплений Указом Президента України від 13-го жовтня 1993-го року № 452/93 і відзначається щорічно в останню неділю жовтня. У намірі примирити працівників дорожнього господарства і автомобілістів цей день став їхнім спільним святом, яке тепер носить назву «День автомобіліста і дорожника».

Навчитися управляти автомобілем може абсолютно кожна людина, а от стати насправді гарним водієм – це вже не просте вміння, а мистецтво. Така професія вимагає уважності та відповідальності, адже в руках водія не тільки власне життя, а й життя пасажирів.

Вітаємо зі святом! Бажаємо святкової атмосфери, де б ви не перебували, рівних і чистих доріг, повних баків, ввічливих інспекторів, приємних пасажирів, легких рейсів і загального здоров'я. Ні цвяха, ні жезла!