До уваги жителів громади!

Дата: 01.12.2021 10:25

Під час зимового періоду з випаданням великої кількості снігу часто виникають обставини, що обмежують рух вулицями населених пунктів громади, особливо транспортними засобами. Щоб полегшити рух на дорогах, спеціальним транспортом комунальних підприємств Миропільської територіальної громади буде організовано снігоприбирання.

Головною умовою для проведення робіт з розчищення вулиць від снігу є необхідність завчасно привести у належний стан прилеглі до Ваших домоволодінь території, а саме: здійснити обрізання гілок дерев, кущів, що потрапляють на проїзну частину вулиці, прибрати будівельні та господарські матеріали (камінь, пісок, будівельні блоки, цеглу, дрова, тощо), будівельне сміття та будь-яке власне майно, транспортні засоби, причіпи.

Просимо мешканців громади не ігнорувати рекомендації, вказані у даному повідомленні, та не створювати перешкоди, що унеможливлять роботу снігоприбиральної техніки на вулицях.