З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2021 10:19

6 грудня Україна відзначає свято героїзму, мужності та незламності духу –  День Збройних Сил.

Після того, як український народ своїм волевиявленням підтримав незалежність України 1 грудня 1991 року, військові формування почали приймати присягу на вірність народу, а 6 грудня  Верховна Рада ухвалила Закон «Про Збройні сили України». У 1993 році цю дату проголосили національним святом.

Це професійне свято наших захисників та захисниць, які гордо несуть службу в лавах Української Армії, які мужньо боронять державні кордони і гідно дають відсіч ворогу-окупанту!

Недаремно саме Українська Армія має найбільший відсоток довіри народу серед усіх державних інституцій. Ми пишаємося своїми військовослужбовцями і віримо в них, адже за короткий час, в умовах підступної російсько-терористичної агресії, армія відродилася, зміцнішала і стала однією з найсильніших у Європі.

Пам’ятаємо Героїв, які віддали життя за мир на Батьківщині, її суверенітет і територіальну цілісність!

Вітаємо Солдатів і Офіцерів усіх родів військ Української Армії та Ветеранів Збройних Сил! Доземний уклін та вдячність за ваш подвиг! Бажаємо міцного здоров’я, добробуту в родинах, миру в Україні!

Слава Україні! Слава Українській Армії!