Благодійна акція «Подарунковий кошик допомоги»

Дата: 17.12.2021 19:32
Кількість переглядів: 1943

З нагоди Дня Святого Миколая у громаді проведено благодійну акцію «Подарунковий кошик допомоги» для дітей з сімей, що потребують соціальної підтримки. Ініціаторами та організаторами заходу стала Молодіжна рада громади.

Спеціальні кошики для збору продуктів були розміщені у магазинах та закладах освіти. Спільними зусиллями підприємців та небайдужих людей були зібрані продукти харчування, одяг та смаколики для діток.

16 - 17 грудня представники Молодіжної ради, працівники Служби у справах дітей та поліцейські офіцери громади передали пакунки до 17 сімей.  Невимовні радість і захват в очах малят були головною подякою за  кропітку і відповідальну роботу.

Щиро дякуємо кожному, хто долучився до гарної справи і подарував святковий настрій дітям! Особлива вдячність підприємцям: Цибулі Вадиму та Цибулі Тетяні, Мелояну Сергію та Мелоян Юлії, Сукальським Олені та Олександру, Коротусі Олександрі, Туз Людмилі, Макусі Олександру, Ковалюкам Людмилі та Сергію, Зінчук Галині!