Про початок прийому заяв для участі у робочій групі з розроблення Комплексного плану просторового розвитку

Дата: 24.12.2021 10:44

З метою забезпечення сталого розвитку Миропільської селищної територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Миропільська селищна рада відповідно до рішення 12 сесії 8-го скликання від 17 листопада 2021 року № 6 зі змінами, затвердженими рішенням від 23.12.2021 року №13, розпочала процедуру розробки комплексного плану просторового розвитку території Миропільської територіальної громади.

На вимогу Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» Миропільська селищна рада повідомляє про початок прийому заявок від активних мешканців громади, які бажають увійти до персонального складу робочої групи з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Миропільської селищної територіальної громади.

Вимоги до персонального складу робочої групи як тимчасового консультативного-дорадчого органу, що забезпечуватиме проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану:

- у складі робочої групи має бути не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів (складається з представників селищної ради, виконавчих органів селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін);

- у персональному складі робочої групи частка членів, що представляють селищну раду та виконавчий орган селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

- обов’язкова участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території Миропільської територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу (допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади).

ЗАЯВИ приймаються з 24 грудня 2021 року по 12 січня 2022 року включно на електронну адресу: myropil_sel.r@i.ua або письмово за адресою: смт Миропіль, вул. Центральна, буд. 38.