14-та сесія 8-го скликання

Дата: 24.12.2021 12:56

23 грудня в актовій залі Миропільської селищної ради відбулася заключна сесія 2021 року. На порядок денний було винесено 53 питання.

Депутати прийняли рішення про бюджет Миропільської територіальної громади на 2022 рік. Затверджено офіційну символіку громади. Пролонговано низку цільових програм, а також затверджені нові, у тому числі розроблена Молодіжною радою Програма розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання. Також прийняті рішення про зміну батьківської плати у КЗ «Миропільська мистецька школа», про встановлення вартості харчування в ЗЗСО та ЗДО.

Зі змістом  прийнятих рішень можна буде ознайомитися на офіційному сайті Миропільської селищної ради, де вони будуть опубліковані протягом 5 робочих днів.