Перемога у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з астрономії

Дата: 11.01.2022 12:26

5 січня на Житомирщині стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

На олімпіаді з астрономії нашу громаду представляла переможниця ІІ етапу, учениця 11 класу Миропільського ліцею Степанюк Вікторія під керівництвом педагога Петра Дмитровича Прокопова.

Дуже приємно зазначити, що такий старт був вдалим та приніс першу перемогу в залік освіти нашої громади і Диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо Вікторію та Петра Дмитровича! Дякуємо, що гідно представили громаду на обласних змаганнях! Зичимо натхнення на подальші здобутки, реалізації планів і задумів, радості, оптимізму та успіхів у всіх починаннях!