Звіт поліцейських офіцерів Миропільської громади

Дата: 12.01.2022 17:03

11-12 січня поліцейські офіцери громади Віктор Метельський та Василь Вручинський представили громадськості звіти про виконану роботу за 2021 рік. Як відомо, Віктор Анатолійович обслуговує населення старостинських округів, а Василь Михайлович – Мирополя.

Під час звіту офіцери ознайомили присутніх із заходами, що проводилися за минулий рік: профілактична робота, зустрічі з громадянами, співпраця зі Службою у справах дітей, допомога особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, здійснення рейдів та багато іншого. На завершення поліцейські дали відповіді на усі питання, що були поставлені з зали.

Щиро дякуємо нашим поліцейським офіцерам громади за плідну працю, збереження громадського порядку та спокою! Лише спільними зусиллями ми зможемо зробити життя в громаді комфортним та безпечним!