Нарада соціальних служб громади

Дата: 14.01.2022 16:13

Сьогодні, 14 січня, під головуванням селищного голови Світлани Власюк, відбулася робоча нарада за участі керівника служби у справах дітей Катерини Гончарук, начальника центру надання адміністративних послуг Олени Сидоренко, директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Тетяни Вербенець щодо напрямків роботи на 2022 рік.

Під час наради розглянуті питання:

• про стан роботи з надання адміністративних послуг відділом ЦНАП у сфері соціального забезпечення населення громади;
  • основні напрямки роботи служби у справах дітей протягом 2021 року; шляхи вирішення проблемних питань;
  • про стан соціального обслуговування громадян Миропільської громади. Пріорітетні напрямки роботи КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

За результатами наради селищним головою Світланою Власюк було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам служб, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.