Перше засідання робочої групи для формування завдання на розроблення Комплексного плану

Дата: 18.01.2022 12:46

18 січня в актовій залі Миропільської селищної ради відбулося перше засідання робочої групи для формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миропільської селищної ради. Персональний склад цього дорадчо-консультативного органу був затверджений рішенням Виконавчого комітету від 17 січня 2022 року № 2.

На сьогоднішньому засіданні, згідно з Протоколом № 1 від 18 січня 2022 року, робоча група визначила два тематичні напрями громадського обговорення за напрямами відповідно до складу та змісту комплексного плану:

І. Економічно-інфраструктурний:

- дорожньо-транспортна та інженерна інфраструктура;

- агро-промисловий комплекс;

- пріоритетні напрями економіки ТГ (їх визначення)

- інженерно-технічна інфраструктура цивільного захисту населення та техногенної безпеки, пожежна та аварійно-рятувальна інфраструктура;

- містобудівна документація;

- земельна документація (використання та впорядкування земель громади);

- житлово-комунальне господарство.

ІІ. Соціально-культурний напрямок:

- охорона здоров’я;

- освіта;

- спорт;

- культура;

- туризм;

- екологія;

- правопорядок;

- сфера послуг.

Члени робочої групи будуть збирати інформацію щодо перспектив розбудови громади за цими напрямками: статистичні, аналітичні відомості та бачення і пропозиції розвитку, які будуть обговорюватись на стратегічній сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану.

Про дату проведення стратегічної сесії та порядок відбору її учасників громадськість буде проінформовано на вебсайті Миропільської територіальної громади згідно з чинним законодавством.