Зі святом Водохреща!

Дата: 19.01.2022 11:42

Щорічно 19 січня православні святкують Хрещення Ісуса, Богоявлення Господнього або Водохреща. Ця день знаменує подію хрещення Христоса у водах річки Йордан.

Напередодні свята українці традиційно зустрічають другий Святвечір. Впродовж 18 січня віряни тримають піст на нічого не їдять, а вечеряють «голодною» кутею.

Водохреща – одне з найбільших християнських свят, а також день, коли завершується цикл різдвяних свят. Вода освячується в храмах та на водоймах. Головною святковою традицією є купання в ополонці. Вода на Хрещення вважається цілющою: символізує початок життя та очищення душі й тіла.

Вітаємо зі світлим святом Хрещення Господнього! Нехай чиста, водохресна вода омиє і віднесе із собою всі біди, печалі і хвороби. Нехай принесе міцне здоров'я і чистоту помислів, щоб ваше життя було щасливим і радісним!

Купання в ополонці в с.Колодяжне