Дата: 22.01.2022 08:58

22 січня – День Соборності України – свято, яким річницю відзначають проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 1919 року. Цього дня також згадують підписання Четвертого універсалу Центральної Ради, яке відбулося роком раніше. Свято пов’язане з процесом об’єднання українських земель і засноване, щоб українці пам’ятали, що їхня країна – вільна, незалежна, соборна і неподільна держава.

22 січня 1990 року мільйони українців вишикувалися в «живий ланцюг» єдності, що розтягся від Києва до Львова. Таким чином народ відзначив День Соборності, День української єдності та свободи.

З метою виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини, до свого народу в закладах освіти та культури проводяться тематичні заходи.

Прагнення до єдності та свободи робить нас гідними нащадками наших славних пращурів! Це безцінний скарб, який потрібно з трепетом оберігати та передавати наступним поколінням!