Конкурс на надавачів послуг по забезпеченню ліками за пільговими рецептами лікарів для громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи

Дата: 03.02.2022 10:44

На підставі РОЗПОРЯДЖЕННЯ Миропільського селищного голови № 57 від 03.02.2022 р. оголошується конкурс на надавачів послуг по забезпеченню ліками за пільговими рецептами лікарів для громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи.

До участі в конкурсі можуть бути допущені суб'єкти господарської діяльності, які діють у відповідності до п.п. 1, 2 Постанови Кабінетів Міністрів України від 17.10.2008 р. № 995 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення».

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

- відповідної кваліфікації  стосовно надання послуг, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами, виданими відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб;

-  досвіду суб'єкта господарської діяльності у наданні послуг по медичному обслуговуванню громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- переліку працівників, які будуть залучені до надання послуг по медичному обслуговуванню громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Претенденти для участі у конкурсі до 3 березня 2022 року мають подати до селищної ради таку документацію:

ЗАЯВА на участь у конкурсі за встановленою формою;

-  копія установчого документа претендента;

- копії ліцензій на всі лікарські засоби  та вироби медичного призначення, якими передбачено діяльність господарського суб’єкту, практичну діяльність надання послуг за напрямами та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають суб’єкту господарювання;

- конкурсна пропозицію щодо надання послуг, розрахунок калькуляційних витрат, пов'язаних з виконанням робіт, враховуючи суму коштів на відшкодування витрат.

Також претендентом можуть додаватися висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо практичної його діяльності.

Документи подавати секретарю конкурсної комісії Голяці О. В., секретарю селищної ради.

Телефон для довідок: 067 161 30 96 (заступник селищного голови Яцкова І. В.)