Урочистості до Дня заснування 10ТВУЗ Держспецзв’язку

Дата: 04.02.2022 11:08

6 лютого 10 територіальний вузол урядового зв’язку державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України святкує День свого утворення.

Напередодні свята,  3 лютого, держслужбовців приїхали привітати голова Житомирської обласної адміністрації Віталій Бунечко, генеральний директор ТОВ  ВІВАД  09, депутат обласної ради  Ігор Ходак, т.в.о голови Житомирської райдержадміністрації Олександр Хомич, очільники сусідніх громад .

У ході зустрічі відбулася екскурсія в діючий музей та огляд техніки. В урочистій частині програми були вручені подарунки від Ігоря Ходака та голів громад.

Чудовим завершенням заходу став виступ військового оркестру.

Щиро вітаємо 10 територіальний вузол урядового зв’язку Держспецзв’язку зі святом! Миру та міцного здоров’я Вам і Вашим родинам! Процвітання, наснаги та вдачі! Нехай тривоги будуть лише навчальними! Вітаємо!