Інформація щодо технічних помилок у Державному земельному кадастрі на території населених пунктів Миропільської громади.

Дата: 09.02.2022 16:55

Із запровадженням із 2013 року автоматизованої системи Державного земельного кадастру (далі-ДЗК)  кожен власник, землекористувач земельної ділянки має змогу за допомогою порталу  «Публічна кадастрова карта України» перевірити, чи внесено його земельну ділянку до кадастрової системи та наскільки правильними і достовірними  є відомості про неї.

Інформуємо, що відомості про земельні ділянки можуть містити помилки, які  могли бути  допущені у різні часи та з різних причин.

На території населених пунктів Миропільської територіальної громади відділом інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та земельних ресурсів виявлено більше 300 земельних ділянок,  місцезнаходження яких не відповідає фактичному розташуванню на місцевості (в натурі) / ділянки перетинаються з іншою ділянкою.

Список таких ділянок з їх власниками переданий Миропільською селищною радою до старостинських округів.

Просимо всіх власників земельних ділянок та землекористувачів перевірити дані про свої земельні ділянки. У разі виявлення помилки, звернутись в селищну раду для роз’яснення подальших дій.