Екскурсія до Поліського національного університету

Дата: 10.02.2022 18:59

За сприяння Молодіжної ради, учні випускних класів Миропільських закладів освіти відвідали Поліський національний університет.
Для майбутніх абітурієнтів працівники університету влаштували екскурсію факультетами вишу. Спершу молодб ознайомили із загальною інформацією про вступ до закладу. Згодом вони відвідали лабораторію аквакультури, де спостерігали за рідкісними рибами. Викладачі факультету інженерії та енергетики продемонстрували свої здобутки в машинобудуванні та робототехніці, розповіли про досягнення в космічній сфері. На факультеті ветеринарної медицини юних відвідувачів провели в сучасну лабораторію, де розповіли про специфіку її роботи, сучасне устаткування. Згодом ознайомили всіх з навчально-науково-виробничою клінікою ветеринарної медицини та навчальною лабораторією кінології, де учні познайомились з породистими собаками, з якими працюють студенти університету.
Приємним сюрпризом для наших випускників став контактний зоопарк, де проживають різноманітні тварини, серед яких павичі, декоративні кури.
Поліський національний університет проявив свою гостинність на вищому рівні. Юні миропільчани отримали яскраві незабутні враження від екскурсії.