Дата: 07.03.2022 16:21

7 березня Миропільщина попрощалася з Героєм – полковником Збройних Сил України Петром Михайловичем Горбатюком.

Командир загинув від прямого попадання ворожої ракети у перший день повномасштабного вторгнення російських військ. Увесь особовий склад підрозділу та техніка були врятовані саме завдяки його високому професіоналізму та вмілій організації процесу.

Побратими згадують полковника як справжнього лідера, справедливого керівника, надійного друга. Петро Михайлович був щирою, чуйною глибоко віруючою людиною, намагався зарадити і допомогти усім, хто звертався з будь-якими проблемами.

У Героя залишились мама, дружина та дві доньки. Це непоправна втрата для України, для Миропільщини, для сім’ї!

Поховали полковника Горбатюка у с. Пилипо-Кошара, поряд з могилою його батька.

Вічна світла пам’ять Герою! Пам’ятатимемо завжди!