За рішенням виконавчого комітету, час Великодніх богослужінь не може співпадати із часом комендантської години

Дата: 19.04.2022 15:03

19 квітня проведено чергове засідання виконавчого комітету Миропільської селищної ради, на якому були розглянуті нагальні для забезпечення життєдіяльності громади питання. Зокрема затверджено звіт про виконання бюджету ради за І квартал, внесено зміни до бюджету у зв’язку зі зменшенням державної освітньої субвенції.

Також прийнято рішення про встановлення часу проведення богослужінь та освячення великодніх кошиків у час, коли не діє комендантська година – з п’ятої години ранку до двадцять другої години вечора. Під час комендантської години пересування вулицями дозволено лише особам, які мають спеціальні перепустки.

Богослужіння та освячення пасок у храмах громади відбуватиметься з урахуванням вище зазначеного рішення у час, який узгоджено міжпарафіянами і духовенством.