Миропільська територіальна громада

Великодні гостинці для Захисників

Дата: 21.04.2022 14:00
Кількість переглядів: 575

Напередодні найвеличнішого свята Христового Воскресіння жителі всіх населених пунктів нашої громади долучилися до приготування смачних гостинців для Воїнів.

Господині Печанівки, Паволочки, Колодяжного, Малої Козари, Пилипо-Кошари та Мирополя напекли пасочок, нафарбували крашанок, насмажили домашньої ковбаси та ще багато-багато страв приготували для святкового столу нашим Захисникам.

Діти Миропільщини виготовили для Захисників обереги, намалювали малюнки і написали листи

Дякуємо усім, хто, з любов’ю та вірою в Бога і Україну, підтримав наших Героїв!

Усі гостинці вже сьогодні відправлено до підрозділів ЗЗСУ.

Дорогі наші Захисники, кожен з вас сьогодні є для нас найріднішим! Нехай ці великодні смаколики, приготовані матерями, сестрами, доньками, та обереги від дітей примножать ваші здоров’я і міць, напоять вас непереборною силою, Господньої підтримкою і благодаттю!

Ми вам ДЯКУЄМО, ми вас ЛЮБИМО, ми у вас ВІРИМО, ми за вас МОЛИМОСЯ, ми вас ЧЕКАЄМО!