У Миропільській громаді на сьогодні зібрано майже 244 тисяч гривень на придбання автотехніки для ЗСУ

Дата: 05.05.2022 17:35

Минулого тижня було оголошено збір коштів на закупівлю автотехніки для Збройних Сил України. До такої ініціативи долучилися підприємці малого бізнесу (зібрано вже 126 тис. грн.), працівники Печанівського КХП (50 тис. грн.), місцева ромська община (27 тис. грн.), працівники ОМС (22 300 грн.), прихожани Святопреображенського храму ПЦУ (6 тис. грн.)  працівники Терцентру (4400 грн.), працівники Печанівського ЗДО (1750 грн.) та небайдужі жителі громади (6 250 тис. грн.). За ці кошти буде придбано вантажний автомобіль, якого потребують наші Захисники.

Дякуємо усім, хто долучився і продовжує долучатися до здобуття Перемоги. Лише разом – ми неймовірна сила! Збір коштів продовжується! Про все прозвітуємо публічно.

Слава Україні! Смерть ворогам!