Щодо відзначення святкових днів 8 - 9 травня

Дата: 06.05.2022 15:29

На виконання листа Житомирської ОВА від 02.05.2022 р. №2396/2-22/41 щодо проведення заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення та з метою належного відзначення у 2022 році Дня пам’яті та примирення 8 травня та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня, листа Житомирської райдержадміністрації № 317 від 05.05.2022 р. видано розпорядження селищного голови №129 від 05.05.2022 р. «Про проведення заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Згідно з цим розпорядженням, протягом 8 – 9 травня відбудеться привітання ветеранів Другої світової війни та покладання квітів до пам’ятників, обелісків, місць поховань загиблих Героїв у війні проти нацизму та у визвольній війні України проти російських загарбників.

В умовах воєнного стану протягом святкових днів наполегливо рекомендується відмовитись від масових заходів, прогулянок у лісі та прибережних ділянках, дотримуватися правил комендантської години, берегти себе, рідних та близьких.