Миропільська територіальна громада

8 травня - День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2022 15:55
Кількість переглядів: 991

В Україні та світі 8 травня відзначають День пам’яті та примирення. Пам’ятний день встановлений з метою гідного вшанування подвигу українського народу та його внеску у перемогу у Другій світовій війні. Також восьмого травня в Україні відбувається увічнення пам’яті про загиблих за територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Сьогодні у Миропільській громаді відбулося покладання квітів до пам’ятників та обелісків Другої світової війни і місць поховання Героїв  російсько-української війни.

Атаманчук Олександр, Дашковець Дмитро, Григорович Олександр, Суріков Петро, Руденко Сергій, Бабій Віталій, Горбатюк Петро, Камза Олег, Зубрицький Дмитро, Зданевич Богдан – Герої-захисники, що віддали життя в кровавій боротьбі з ворогом-окупантом. Вони виконали священний обов’язок перед Батьківщиною та до останнього подиху боролись  за нашу свободу. Низький вам уклін, Воїни, та царство небесне.

Борімося і поборемо, за нами перемога! Слава Україні!