З Днем матері!

Дата: 08.05.2022 16:08

Щорічно в другу неділю травня відзначають добре і світле свято – День матері.

Для усіх жінок бути матір’ю – це найважливіше і священне. Мама – найрідніша і найближча людина в нашому житті, яка завжди знає, що ми відчуваємо і завжди підтримає у скрутній ситуації.

Мама - це робота 24/7 без відпусток і вихідних, тому вітаємо вас, дорогі, з професійним святом! Бажаємо вам душевних сил, життєвої мудрості, жіночого щастя, терпіння, взаємної любові та домашнього затишку. Спасибі вам за те тепло, ніжність, ласку і турботу, які ви так щиро віддаєте своїм дітям!

Особлива подяка Матерям за славних воїнів, які мужньо захищають нас усіх від ворога! Здоров’я вам, тепла і благополуччя! Хай під променями травневого сонця розтануть усі ваші негаразди! Нехай кожна мати невдовзі дочекається своїх дітей додому, живими, неушкодженими та з Перемогою!Фото без опису