9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2022 14:13

9 травня Україна відзначає перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років, але одночасно захищається від рашистської агресії. З нагоди пам’ятної дати представники селищної ради привітали Стальмаха Сергія Мусійовича та Цьомик Зінаїду Гаврилівну. Дорогим ветеранам теплі слова вдячності, побажали миру і міцного здоров’я, а також подарували квіти та подарунки.

Щорічно в цей день ми згадували, як попередні покоління героїчно боролися за мир, яку жахливу ціну вони за нього заплатили. На жаль, в нашу країну знову прийшло страшне горе. Нацизм знову прийшов на нашу землю, але цього разу у російській військовій формі. Але ми точно знаємо, що незабаром ми святкуватимемо ще одне свято – День перемоги над російським окупантом.

Нехай буде мир і взаєморозуміння між людьми у нашій країні та світі. Дякуємо нашим славним пращурам за те, що виборювали мир та спокій на Батьківщині. Низький уклін, вічна слава та світла пам’ять усім, хто заплатив за мир своїм життям.

Слава Україні! Героям Слава!

Перемогли фашистів, переможемо рашистів!