Вітаємо з Міжнародним днем сім’ї!

Дата: 15.05.2022 13:07

Щорічно 15 травня у світі відзначають Міжнародний день сім’ї. День встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році, аби звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Сім’я – основний елемент суспільства. Вона була і залишається берегинею людських цінностей. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. З сім’ї починається життя людини. Вона є джерелом любові, поваги, розуміння, затишку та душевного тепла.

У цей непростий для України час ми, як ніколи, цінуємо та бережемо нашу родину. Без перебільшення можна сказати, що сім’я – це найважливіше, що є в кожного. Це найбільше щастя, яке може створити людина сама. Тому в Міжнародний день сім’ї бажаємо величезного сімейного щастя, любові, ніжності та турботи. Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами. Нехай кожна сім’я діждеться свого Захисника чи Захисницю з війни і нехай запанує мир та добро!