Оголошення для майстрів та майстринь громади

Дата: 17.05.2022 11:52

22 травня – День Мирополя. На жаль, ми не зможемо відзначити це свято так, як нам усім хотілось би. Багато наших земляків зараз воюють на фронті, щоб не пустити ворога-окупанта вглиб нашої країни, щоб захистити усіх нас. Відсвяткуємо разом Перемогу, коли Захисники повернуться додому, живі та неушкоджені.

До Дня селища, Дня Святого Миколи Чудотворця оголошується благодійний ярмарок виробів майстрів громади. Просимо мешканців, які займаються рукоділлям, народним промислом та іншими різновидами творчості, благодійно віддати свій виріб або декілька для розпродажу. Вироби продаватимуться за встановленою авторами ціною, а всі зароблені кошти будуть спрямовані на потреби наших захисників-земляків у різних підрозділах ЗЗСУ.

Виставка-ярмарок буде проходити протягом наступного тижня в актовій залі селищної ради. Інформація про експонати буде висвітлюватися на сайті громади та на офіційній сторінці у Facebook.

Усіх майстрів та майстринь просимо долучитися до благодійництва. Наближаймо Перемогу разом!

Тел. для довідок: 0967058070 (Світлана).